Kinder-osteopaten / Optometristen / Therapeuten

Funktionals:

Yannick Smidts

Osteopathie bij baby's en kinderen

 

Erik Schut

Orthomoleculair therapeut, Voeding als medicijn

 

Vleminckstraat 10

2000 Antwerpen

+32 476 669907

yannick.smidts@telenet.be 

Alissa Picchioni

Osteopaat

 

Vagevuurstraat 19 bus 1

8510 Marke (Kortrijk)

0492/61.79.62

 

www.alissapicchioni.be

 



Greet Janssens

Osteopaat D.O. voor baby's en kinderen

 

JE Claeslaan 31

2560 Nijlen

+32 3 380 01 56  - +32 479910630  

janssens.greet@skynet.be 

Ilse Wauters

Psychotherapeute

 

Karel govaertsstraat 68

2100 Deurne-Zuid

+32 476 755810

wauters.ilse@gmail.com



Kristel De Clercq - Soffers

Centrum voor Optometrie en Orthokeratologie

 

Broechemsesteenweg 44

2520 Ranst (Broechem)

+32 3 4857561

info@centrum-optometrie.com 

Lore Pauwels

Osteopaat / Kinderosteopaat

 

Trompstraat 20 

9190 Kemzeke

+32 473 714348

lorepauwels@gmail.com 



Inneke Thyssen 

Kinderpsychologe

 

Praktijk

Groepspraktijk “Studio O” 

Leopoldplaats 10

3de verdieping

2000 Antwerpen

+32 496 069641

www.inneke.thyssen.psycholoog.be   

Lien Tegenbos

Kinder & jeugdpsychologe

 

Praktijk

Groepspraktijk “Klim... op"

Kempenlaan 103

2290 Vorselaar

+32 494 495922

lientegenbos@gmail.com 



Sylvia De Rese

Osteopate D.O. / Kinderosteopate

 

Kapelaanstraat 18

9990 Maldegem

+32 486 269391

www.osteopaatmaldegem.be

Toon Van Brandt

Osteopate D.O.

 

Mezenhof 5

2590 Berlaar

+32 472 701778

van.brandt.toon@telenet.be



Annelies Degezelle 

Osteopate D.O. / Kinderosteopate

 

Astridlaan 9

2350 Vosselaar

+32 474 465503

Carla Beckers

Osteopaat D.O.

 

Noordheuvel 66

2990 Wuustwezel

+32 3 2485411

osteopaat@carlabeckers.eu

www.carlabeckers.eu



Kathleen Neys

Osteopate D.O.

 

Lage Kaart 283    2930 Brasschaat 

Karel De Preterlei 212    2140 Borgerhout

Marie-Joséelaan 22    2600 Berchem

+32 478 215879

Sofie De Witte

Functionele optometrist

 

Kastanjeboomstraat 6

8550 Zwevegem

sofiedewitte@gmail.com

www.functioneleoptometrie.be



Karolien Vanderhasselt

Osteopaat D.O. /Kinderosteopaat

 

 

Oseopathie Vanderhasselt

Standonkstraat 1

3150 Haacht

+32 16 482205  -   +32 498 687422

karolien.vanderhasselt@gmail.com

www.osteohaacht.be


Bodymap voor Ouders
Bodymap Ontwikkelingslab

Contact

 

Bodymap

Liesbeth Verhoeven

E. liesbeth@bodymap.be

Inschrijven Nieuwsbrief