Bodymaptrainers België


Hilde Gielen

Lic. Kinesitherapie K.U. Leuven

Groepspraktijk KLIM...OP

Kempenlaan 103

2290 Vorselaar

GSM: +32 479 399789

E-mail: gielenhilde@gmail.com

Mart Pelsmakers

Master in de Kinesitherapie K.U. Leuven

Groepspraktijk KLIM...OP

Kempenlaan 103

2290 Vorselaar

GSM: +32 494 234602

E-mail: pelsmakersm@gmail.com

 



Margot Laporte

Lic. Kinesitherapie K.U. Leuven

Paramedische groepspraktijk Tonus

Polderstraat 36

1840 Londerzeel

Tel: +32 52 30 27 45

GSM: +32 496 14 26 36

E-mail:margot_laporte@hotmail.com

Chantal Dubois

Lic. Kinesitherapie K.U. Leuven

Paramedische groepspraktijk Tonus

Polderstraat 36

1840 Londerzeel

Tel: +32 52 30 27 45

GSM: +32 496 14 26 36

E-mail: chantal.dubois@telenet.be 



 

Doortje Vos

Master in de Kinesitherapie KU Leuven
Kinepraktijk SPIDZ
Lotelingstraat 5a
2812 Muizen
Tel: +32 15 21 68 29

Tine Van Orshoven

Lic. Kinesitherapie K.U.Leuven

Kinepraktijk SPIDZ

Lotelingstraat 5a

2812 Muizen

Tel: +32 15 21 68 29

E-mail: tine@spidz.be

www.spidz.be 



Samy Lievens

Leerkracht Lichamelijke Opvoeding

Groepspraktijk Move2Learn

Schranslaan 31

1980 Eppegem

GSM: +32 498 46 82 40

E-mail: lievenssamy@hotmail.com

Anke De Broeck

Lic. Kinesitherapie K.U. Leuven

Donkerstraat 2

3040 Neerijse

(9 km Leuven|Overijse)

eQiLibre - Groepspraktijk Neerijse

E-mail: anke@praktijkneerijse.be

www.eQiLibre.be

www.praktijkneerijse.be



Michael Van Haute

Logopedische Groepspraktijk 't Anker

Master Lager Onderwijs

Leerkracht 1ste Leerjaar

Turkyen 15

9100 Sint-Niklaas

GSM: +32 498 900 827

E-mail: vanhautemichael@gmail.com

www.t-anker.be

Mieke Van Doninck

Kinesitherapeute

Poederleesteenweg 32

2460 Lichtaart

GSM: +32 479 52 63 39

E-mail: mieke@kinelichtaart.be

www.kinelichtaart.be



Heidi Alaerts

Veerstraat 78

2840 Rumst

GSM: +32 475 659234

E-mail: heidi@creading.be 

www.creadingkindercoaching.simplesite.com

 

Kaat Gysen

StudioKaat-Beweging in ontwikkeling

Schapenstraat 26

2140 Antwerpen

Tel: +32 3 235 92 29

GSM: +32 473 59 39 02

E-mail: info@studiokaat.be

www.studiokaat.be



Ellen Damiaans

Kinder- en jeugdpraktijk De Puzzel

Lic. Kinesitherapie K.U. Leuven

Bevrijdingslaan 59

3665 As

GSM: +32 494 16 16 56

E-mail: ellen@praktijkdepuzzel.be

www.praktijkdepuzzel.be

Hilde Corstjens

Groepspraktijk De Mierheuvel

Kinesitherapeute

Mierheuvelstraat 19

3583 Paal

Tel: +32 11 74 81 17

GSM: +32 496 55 80 96

E-mail: hilde@demierheuvel.be



Marlies Peeraer

Kinderpraktijk 't Zonnekind

Lic. Kinesitherapie K.U. Leuven

Lijsterlaan 19

2243 Pulle

Tel: +32 3 337 78 98

GSM: +32 472 25 51 29

E-mail: info@tzonnekind.be

www.tzonnekind.be

Greet Mussels

Schoutenhoefstraat 28
2360 Oud-Turnhout
GSM: +32 478 280 190
E-mail: info@tkleingeluk.be

www.tkleingeluk.be



Brenda Fierens

Lic. Kinesitherapie UGent

Papendonk 2

2547 Lint

GSM: +32 495 20 33 09

E-mail: brenda@kidskine.be

www.kidskine.be

 

Liesbet Desmedt

 

DITO – leren in beweging, beweging in leren

Appelstraat 10

2310 Rijkevorsel

GSM: +32 497 50 45 40

E-mail: liesbet@dito.be

www.dito.be



Elke Stevens
Kinderpraktijk ‘elk kind is uniek’

Mechelsesteenweg 175 A

2500 Lier 

Tel: +32 474 993497

E-mail:  elke@kinderpraktijk.eu

Ann Dirckx

De liggende Acht 

Master Bewegingswetenschappen K.U.Leuven

Psychomotorisch Remedial teacher, Kindercoach

Streepstraat 46

2200 Morkhoven

GSM: +32 478 762476

E-mail: anndirckx@telenet.be



Dorien Verwimp
Kinder praktijk 't Zonnekind 

Lic. Kinesitherapie

Lijsterlaan 19

2243 Pulle

GSM: +32 499 261594 

E-mail: info@tzonnekind.be

www.tzonnekind.be

 

Francis Weyts

Osteopaat / Kinderosteopaat/manuele therapie

Pitsemburglaan 24

2650 Edegem

Tel: +32 4578813 (groepspraktijk)

www.francisweyts.be



Liesbeth Bollen

Kinderpraktijk

Nieuwstraat 32

9990 Maldegem

GSM: +32 473 960124

E-mail: liesbethbollen.kolibrie@gmail.com

 

 

 


ga naar het ontwikkelingslab

Contact

Bodymap

Liesbeth Verhoeven

E. liesbeth@bodymap.be

Inschrijven Nieuwsbrief

Zoek