Bodymaptrainers België


Antwerpen

Hilde Gielen

Lic. Kinesitherapie KU Leuven

Groepspraktijk KLIM...OP

Kempenlaan 103

2290 Vorselaar

GSM: +32 479 399789

E-mail: gielenhilde@gmail.com

Mart Pelsmakers

Master in de Kinesitherapie KU Leuven

Groepspraktijk KLIM...OP

Kempenlaan 103

2290 Vorselaar

GSM: +32 494 234602

E-mail: pelsmakersm@gmail.com

 



Doortje Vos

Master in de Kinesitherapie KU Leuven

Kinepraktijk SPIDZ

Lotelingstraat 5a

2812 Muizen

Tel: +32 15 21 68 29

E-mail: doortjevos@hotmail.com

www.spidz.be 

Tine Van Orshoven

Lic. Kinesitherapie KULeuven

Kinepraktijk SPIDZ

Lotelingstraat 5a

2812 Muizen

Tel: +32 15 21 68 29

E-mail: tine@spidz.be

www.spidz.be 



Heidi Alaerts

Veerstraat 78

2840 Rumst

GSM: +32 475 659234

E-mail: heidi@creading.be 

www.creadingkindercoaching.simplesite.com

 

Kaat Gysen

StudioKaat-Beweging in ontwikkeling

Schapenstraat 26

2140 Antwerpen

Tel: +32 3 235 92 29

GSM: +32 473 59 39 02

E-mail: info@studiokaat.be

www.studiokaat.be



Dorien Verwimp
Kinder praktijk 't Zonnekind 

Lic. Kinesitherapie

Lijsterlaan 19

2243 Pulle

GSM: +32 499 261594 

E-mail: info@tzonnekind.be

www.tzonnekind.be

 

Francis Weyts

Osteopaat / Kinderosteopaat/manuele therapie

Pitsemburglaan 24

2650 Edegem

Tel: +32 4578813 (groepspraktijk)

www.francisweyts.be



Marlies Peeraer

Kinderpraktijk 't Zonnekind

Lic. Kinesitherapie KU.Leuven

Lijsterlaan 19

2243 Pulle

Tel: +32 3 337 78 98

GSM: +32 472 25 51 29

E-mail: info@tzonnekind.be

www.tzonnekind.be

Greet Mussels

Schoutenhoefstraat 28
2360 Oud-Turnhout
GSM: +32 478 280 190
E-mail: info@tkleingeluk.be

www.tkleingeluk.be




Elke Stevens
Kinderpraktijk ‘elk kind is uniek’

Mechelsesteenweg 175 A

2500 Lier 

Tel: +32 474 993497

E-mail:  elke@kinderpraktijk.eu

Ann Dirckx

De liggende Acht 

Master Bewegingswetenschappen

KU Leuven

Psychomotorisch Remedial teacher, Kindercoach

Streepstraat 46

2200 Morkhoven

GSM: +32 478 762476

E-mail: anndirckx@telenet.be



Mieke Van Doninck

Kinesitherapeute

Poederleesteenweg 32

2460 Lichtaart

GSM: +32 479 52 63 39

E-mail: mieke@kinelichtaart.be

www.kinelichtaart.be



Oost-Vlaanderen

Annelies Van Kerckhove

Nathalie Serverius

Groepspraktijk 't Anker

Kinderkinesiste - Logopediste

Turkyen 15   9100 Nieuwkerken-Waas

Sint-Gillisstraat 33   9170 De Klinge

GSM Annelies: +32 498 900827

GSM Nathalie: +32 496 131189

E-mail: annelies_logo@hotmail.com

www.t-anker.be 

Liesbeth Bollen

Kinderpraktijk

Nieuwstraat 32

9990 Maldegem

GSM: +32 473 960124

E-mail: liesbeth.bollen@hotmail.com



Miek Wauman

 

Regent Lichamelijke Opvoeding en Bewegingsrecreatie

TOPLOFT

Dambrugstraat 75a

9120 Melsele

GSM: +32497 358585

E-mail: miek@toploft.be

www.toploft.be



Vlaams-Brabant

Margot Laporte

Lic. Kinesitherapie KU Leuven

Paramedische groepspraktijk Tonus

Polderstraat 36

1840 Londerzeel

Tel: +32 52 30 27 45

GSM: +32 496 14 26 36

E-mail:margot_laporte@hotmail.com

Chantal Dubois

Lic. Kinesitherapie KU Leuven

Paramedische groepspraktijk Tonus

Polderstraat 36

1840 Londerzeel

Tel: +32 52 30 27 45

GSM: +32 496 14 26 36

E-mail: chantal.dubois@telenet.be 



Anke De Broeck

Lic. Kinesitherapie KU Leuven

Donkerstraat 2

3040 Neerijse

(9 km Leuven|Overijse)

eQiLibre - Groepspraktijk Neerijse

E-mail: anke@praktijkneerijse.be

www.eQiLibre.be

www.praktijkneerijse.be



Karolien Vanderhasselt

Oseopathie Vanderhasselt

Osteopaat D.O. /Kinderosteopaat

Standonkstraat 1

3150 Haacht

Tel : +32 16 48 22 05

GSM: +32 498 687422

E-mail: karolien.vanderhasselt@gmail.com

www.osteohaacht.be

Karolien Vaes

Kinderpraktijk De Blokkendoos

Lic. Kinesitherapie KU Leuven

Onze-Lieve-Vrouwstraat 59

3020 Herent

GSM: +32 479 355834

E-mail: karolien@kinderkinesist.be



Limburg

Ellen Damiaans

Kinder- en jeugdpraktijk De Puzzel

Lic. Kinesitherapie KU Leuven

Bevrijdingslaan 59

3665 As

GSM: +32 494 16 16 56

E-mail: ellen@praktijkdepuzzel.be

www.praktijkdepuzzel.be

Limburg

Hilde Corstjens

Groepspraktijk De Mierheuvel

Kinesitherapeute

Mierheuvelstraat 19

3583 Paal

Tel: +32 11 74 81 17

GSM: +32 496 55 80 96

E-mail: hilde@demierheuvel.be

Limburg


Bodymap voor Ouders
Bodymap Ontwikkelingslab

Contact

 

Bodymap

Liesbeth Verhoeven

E. liesbeth@bodymap.be

Inschrijven Nieuwsbrief